Son Dakika Haberleri
Başlangıç / Bilgi / Kumardan kurtulmak için ne yapmalı

Kumardan kurtulmak için ne yapmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Rate this post

Ziyaretçimizden

Kumardan kurtulmak için ne yapmalı

ben kumarla 15 yaşında tanıştım,şuan 33 yaşındayım,evliyim,4000 tl ye yakın gelirim var,hayatımda kumarı bırakma kararı 3 kez aldım ve her seferinde 4 ay kadar oynamadım,sonrasında nasıl olsa kazanırım diye tekrar başladım, çok şanslıyım ki bir çok kişi gibi inanılmaz paralar kaybetmedim,başarılı bir oyuncu sayılırım,bugün itibariyle kumar olayı benim için bitmiştir ama yaşadıklarımı buraya yazarak belki bir kişiyi bu illetten kurtabilirim. En son kumarı tekrar bıraktığımda tövbe etmiştim,tövbenin içeriği şuydu;
Allahım beni bu illetten kurtar ne olur,artık çok yoruldum,bir daha oynarsam beni cennetine alma,bu tövbeyi bozup da tekrar tövbe edersem tövbemi kabul etme” BÖLE BİR ACİZLİK NASIL OLUR DEĞER Mİ,ALLAHIM AFFETSİN.
Sonuç 5 ay oynamadım tekrar başladım 2 ay oldu ve son 1 haftada 5 bin kaybetmeme rağmen hala 4000 kardayım ve bugün sondu bu kumar işi. Birçok kişi para kaybederken yaşadığı sıkıntıları yazmış,bense tam tersi kazanırken çektiğim sıkıntıları yaşayacağım.
1-KESİNLİKLE BEREKETSİZ HEMEN BİTER
2-KENDİNE SAYGINI YİTİRİRSİN.
3-SOSYAL HAYATIN BİTER
4-SAĞLIĞIN ERKEN YAŞTA GİDER
5-ŞAYET Kİ KAZANIRSANIZ YEDİĞİN LOKMALAR MİDENE OTURUR.
6-HOBİLERİNE VAKİT AYIRAMAZ ZAMANINI SATARSIN.
7-31 YAŞINDA KALP HASTASI OLURSUN.
Durum çok net kendinize şu kadar oynamayacağım diye süre vermeyin,giden gitmiştir,biten bitmiştir.Kendinize az saygınız kaldıysa bırakın,önünüze bakın artık,insanoğlu bu kadar aciz olmamalı,haram para kazansan ne kazanmasan ne.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımızdaki Tımar sisteminin Osmanlı devleti için sağladığı yararlar isimli yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

İlgini Çekebilir

Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? Söyleyiniz

Sponsorlu Bağlantılar Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? Söyleyiniz 1 (20%) 2 votes Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.