Son Dakika Haberleri
Başlangıç / Bilgi / Dostlarımız kimlerdir sorusuna cevap oluşturacak metin örnekleri

Dostlarımız kimlerdir sorusuna cevap oluşturacak metin örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Rate this post

Dostlarımız kimlerdir sorusuna cevap oluşturacak metin örnekleri

Dostlarımız bizim her koşulda yanımızda olan insanlardır. Kötü ve zor günleri beraber atlatmaya çalıştığımız insanlardır. Her şeyimizi çekinmeden paylaştığımız insanlardır dostlarımız. Yanlış bir davranış yaptığımızda bunu bizden saklamayan ve bunu bize açık yüreklilikle söylerler. Sevincimizle sevinen, üzüntümüzle üzülen kişiler gerçek dostlarımız olabilir. Bizleri iyi ve güzele yönlendirmeye çalışan insanlar dostlarımızdır.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımızdaki Cem sultan olayı nedir kısaca isimli yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

İlgini Çekebilir

Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? Söyleyiniz

Sponsorlu Bağlantılar Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? Söyleyiniz 1 (20%) 2 votes Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? …

Bir yorum

  1. Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir kavramdır Paylaşmak, güvenmek, fedakârlık ve açık sözlülüktür
    Hayat, dümdüz bir yol değildir Herkesin hayatında dönem dönem inişler ve çıkışlar vardır Bu yüzden her gün mutlu ve neşeli olamayabiliriz Bazı günler kendimizi mutsuz ve kötü hissederiz Bugünlerde ise, en çok ihtiyaç duyduğumuz olan şey bir dosttur Çünkü dostlarımızla sorunlarımızı ve problemlerimizi paylaşabiliriz; ama önemli olan gerçek bir dost bulabilmektir Mutlu olduğunuz zaman yanınızda birçok insan bulabilirsiniz; peki ya mutsuz ve üzgün olduğunuzda da o insanlar yanınızda mıdır? İşte dostluk bir mum ışığına benzer, ortalığa karanlık hâkim olduğunda ancak belli olur.
    Dostluk, bir insanla her gün telefonda 3-4 kez konuşmak, bir kişin hayatını ve yaşadıklarını derinlemesine bilmek değildir, ya da sürekli görüşmek de değildir Başı gerçekten sıkıntıdaysa, yardıma koşacak ilk kişiysen, aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan işte bu gerçek dostluktur.
    Dostluğun insan hayatındaki değeri bir ekmek, su kadar değerlidir Artık kimsenin birbirine güveni kalmadığı şu zor hayatta gerçek bir dostumuz varsa eğer kıymetini bilmeliyiz Çünkü arkadaş çok bulunur; ama dost zor bulunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.